ПодорожіОпубліковано: Теги:

Нехтування безпекою на борту літака та чому важливо пристібатися

На хвилі новин про катастрофічну турбулентність на борту Boeing 777 Singapore airlines та загибель одного із пасажирів хотілось би приділити коротенький пост цій проблемі, а саме чому пасажири нехтують базовими нормами безпеки на борту.

Коротко про інцидент

Boeing 787 Singapore airlines
Boeing 787 Singapore airlines

Пасажирський Boeing 777-300ER Singapore airlines прямував рейсом SQ 321 з Лондона в Сінгапур, коли потрапив у турбулентність. На борту перебували 211 пасажирів та 18 членів екіпажу. Раптова сильна турбулентність почалася над М’янмою після 10 години польоту. Внаслідок події загинув 73-річний громадянин Великобританії. За попередніми даними, під час турбулентності у нього стався серцевий напад.

Зміни у висоті в момент перебування в турбулентності

Чому це сталось — питання. Досі невідомо, з яких причин літак попав в турбулентність такої інтенсивності. Це може бути потужній повітряний слід від літака поблизу, може бути турбулентність ясного неба, а може бути просто зона сильної грозової активності поблизу.

Чому важливо пристібатись?

Інструкції безпеки на борту літака
Нехтування правилами безпеки на борту літака може призвести до тяжких наслідків

На жаль, трагедія з Boeing 777 Singapore Airlines – не поодинокий випадок. Кожного року десятки людей отримують травми в польоті через нехтування правилами безпеки, а деякі випадки закінчуються фатально.

Згідно з дослідженнями, пристебнуті ремені безпеки суттєво знижують ризик загибелі та отримання серйозних травм. Навіть на невеликих висотах, несподівана турбулентність може підкинути вас догори. У такому випадку ремені безпеки – це єдиний шанс залишитися на місці та уникнути травм.

От чесно, не розумію, що заважає людям бути пристебнутим постійно. Нехай навіть наполовину розслабивши ремінь безпеки, однак для чого його роз’єднувати? Це найбільш базове правило, яке допоможе вам, як пасажиру, безпечно летіти та «проходити» будь-яку турбулентність. Як мінімум, не розбити голову при різких просіданнях літака в польоті.

Отож

Не нехтуйте правилами безпеки!

Пам’ятайте, що турбулентність може виникнути раптово, без будь-яких попереджувальних ознак. Завжди пристібайте ремені безпеки під час зльоту, посадки та протягом усього польоту.Не розстібайте ремені навіть на короткий час, адже турбулентність може виникнути несподівано.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *