Як пройти співбесіду та отримати роботу в компанії
РоботаОпубліковано: Теги:

Як пройти співбесіду та отримати роботу в компанії

Оскільки ця тема отримала ярлик “актуальна завжди”, хочеться детальніше обговорити і розказати вам, як пройти співбесіду та отримати роботу в компанії.

Як успішно пройти співбесіду

Перш за все, пам’ятайте, що ви прийшли “продавати себе”, і в цьому немає нічого дивного. Якщо ви багато знаєте, і легко можете підтвердити все те, що було згадано в документі вакансії – не хвилюйтесь, дійте, і все обов’язково буде окей. Адекватна компанія ще боротиметься за вас, і це безсумнівно.

Не переживайте

Скажу чесно: вас чекають таким же, яким ви є у житті. І якщо ви прийшли в компанію, у вас теліпаються руки і ви червонієте при першому ж питанні HR’а – вам, скоріш за все, відмовлять. Тому, будьте самим собою, якщо вас уже запросили, то ви не остання людина, і вам, мабуть, є що запропонувати.

Готуйтеся, та не перестарайтесь

Завжди виділяйте собі годинку-дві для підготовки до типових питань, які лунають у компаніях. Якщо це питання від спеціаліста по підбору персоналу – знайдіть типові відповіді, і головне, продумайте, як відповідатимете самі.

Ще краще буде стати перед дзеркалом та проговорити усі відповіді, немов розмовляєте із менеджером компанії. Якщо це вузькопрофільна посада – продумайте, що вас питатимуть, а саме, знайдіть типові запитання у Всесвітній павутині.

Наприклад, у розробників з цим проблем зовсім немає, впевнений, інших спеціальностей відсутність проблем також не оминула.

Що також важливо, пам’ятайте, що співбесіда – не курсова робота, яку можна у більшості випадків написати за одну ніч та “спати спокійно”. Віднесіться до цього серйозно, та не перестарайтесь. Виспіться добре, будьте повним сил та готовим до штурму питаннями зі сторони компанії.

Висновок

Компаній багато, вакантні місця відкривають свої двері кожного дня. Якщо ви знайшли те, що вас по-справжньому зацікавило – гарно підготуйтесь, відіспіться та проходьте співбесіду. У вас все вийде, не сумнівайтесь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *