Проблема pre-flight safety demonstration • Дзудзило 🙂
ПодорожіОпубліковано: Теги:

Проблема pre-flight safety demonstration

Чомусь на сьогодні така ситуація, що пасажири банально не слухають «Pre-flight safety demonstration» перед виконанням польоту. Це небезпечна недбалість, яка може мати жахливі наслідки. Хотілось би обдумати, чому пасажири не слухають бортпровідників на початку польоту та як посприяти цьому.

А чи потрібно узагалі проводити передпольотну демонстрацію?

Насправді особисто мені здається, що передпольотну інформацію від бортпровідників слухають одиниці. Тут постає питання: а який сенс, якщо у випадку нештатної ситуації чи не дай Боже, катастрофи, лише ~10-20% (ІМХО) пасажирів зроблять усе правильно? Як на мене, це велика проблема для процедури евакуації. Особливо враховуючи те, що в критичних ситуаціях люди поводяться іноді дуже дивно і непередбачувано.

Проте як заставити пасажирів бути уважними? Далі розгляну декілька помилок від авіакомпаній та персоналу.

Помилки бортпровідників, авіакомпаній та пасажирів

Стюардеса
Дуже часто бортпровідники роблять із безпекових демонстрацій шоу, однак чи правильно це..?

Дуже часто з передпольотної демонстрації роблять якусь клоунаду, бортпровідники мало акцентують уваги пасажирів на важливих моментах… «помахали руками, пристебнулись разок — сидимо далі». Бортпровідники доносять інформацію про рятувальне обладнання нечітко. Коли рейс запізнюється, це робиться узагалі абияк.

Як на мене, це необхідно змінювати, адже така інформація коли-не-коли, однак знадобиться.

Отож

Бортпровідники повинні чітко та лаконічно доносити інформацію, акцентуючи на важливих моментах.

Те саме стосується пасажирів. Ігнорування інструкцій може призвести до затримки евакуації та збільшення кількості жертв у разі аварії. Щоб бути готовим до несподіванок, приділіть кілька хвилин свого часу на уважне ознайомлення з демонстрацією авіаційної безпеки. Це – маленька, але цінна інвестиція у вашу безпеку та безпеку тих, хто з вами летить.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *