Що таке Logbook та чому він потрібен пілоту • Дзудзило 🙂
АвіаціяОпубліковано: Теги:

Що таке Logbook та чому він потрібен пілоту

Люди, які мріють стати пілотами, уже знають, що це непросто, і вимагатиме, перш за все, практики, тобто годин нальоту. Сьогодні розкажу, як пілоти фіксують свій льотний досвід.

Що таке Logbook?

В середньому вартість льотної книги становить від ~600грн

Льотна книжка пілота, або просто logbook — цифровий або в паперовому вигляді документ, який використовують для логування (записування) інформації про польоти, ліцензії та інші деталі у досвіді пілота. Документ містить багато інформації (типи літака/симулятора, час польоту, присутність інструктора і т.д.).

Для пілота без великого досвіду Logbook є важливим документом, який засвідчує практику польотів за годинами, а також характер виконаних перельотів, що може бути актуально для того чи іншого роботодавця.

Зазвичай Logbook може знадобитись в момент, коли пілот влаштовується на роботу і підтверджує свій досвід.

Структура Logbook’a

Формат таблиці в льотній книзі спрощує внесення даних про кожен політ і дозволяє розкрити докладні деталі цього польоту. Кожного дня, коли пілот здійснює польоти, він заповнює таблицю необхідними даними.

Ці розділи спрощують процедуру перевірки екзаменатором чи майбутнім роботодавцем, що забезпечує перевірку навичок і актуальності пілота. Крім того, це дозволяє зберігати всі авторизації та підписи від інструктора в організованому і легкодоступному вигляді.

Excel як льотна книжка

Я от в певний момент почав переносити усю інформацію в таблицю Google Sheets. Як на мене, ідеальний варіант, що дозволяє зручно заповнювати інформацію. В мережі повно таких шаблонів, свій же вирішив «накидати» сам. Звісно, на ринку є різні програми для IOS/Android, які пропонують схожий функціонал. Мабуть, вони також вдало закривають потреби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *