Здоров'я Опубліковано: Теги:

Як зберегти зір при зорових навантаженнях

Проблема зору – одна із найбільш важливих сьогодні. Суспільство проводить час при поганому освітленні, читає текст маленьким шрифтом, просиджує днями за комп’ютерами. Оскільки мене це не оминуло, розкажу про те, як зберегти зір при зорових навантаженнях.

Відпочивайте

Приблизно 90% усієї інформації ми отримуємо через очі. Проте лише при наявності проблем згадуємо про них. Чому ми нерідко приділяємо немало часу своїй фігурі, космічному доходу чи хорошій зачісці, а пропускаємо повз увагу здоров’я очей? Дивно…

Старайтесь не перевантажувати своє зорове здоров’я. При довготривалих навантаження(комп’ютер, смартфон, телевізор і тд) час від часу робіть зарядку для очей, виходьте на короткочасні прогулянки, часто моргайте. Це банальності, які зменшать поточні навантаження та допоможуть простосуватись до подальших.

«Синдром сухого ока»

В основі сльози – непроста секреція, яка може втрачати свою якість, і при ьому погіршувати якість шару, який покриває рогівку ока. Так розвивається світочутливість, подразнення та відчуття сухочті в оці. Рекомендують використовувати зволожувачі повітря, або спеціальні каплі, по копіюють сльозу(штучна сльоза). Більш детально про них можна дізнатись у лікаря.

Освітлення

Мабуть, ви часто були свідками, коли старші розказували байки про те, що працювати слід в освітленому середовищі, де очі, начебто, навантажуються менше. І так, і ні. Нерідко ми не задумуємось про індивідуальні особливості зору, світочутливість, а також інтенсивність світла. А треба. Старайтесь використовувати непряме світло, і, якщо вам раптом стане некомфортно – зменшуйте освітленість.

Гімнастика для очей

Отдыхайте, делайте короткие перерывы, уходя от компьютера: во время обеда идите на прогулку, а не сидите за компьютером, не ленитесь подойти к принтеру или выпить чашечку кофе.

Діагностика

Сарайтесь їх попереджати проблеми, відвідуйте спеціалізовані центри, перевіряйте очне дно, слідкуйте за погіршенням зору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *