Як вибрати подушку для сну • Дзудзило 🙂
Здоров'яОпубліковано: Теги:

Як вибрати подушку для сну

Довгий час не розумів, чому інколи болить голова після сну. Списував на довгий сон, або магнітні бурі) Тепер же ця проблема стала більш частою для мене, і я зрозумів, що все не так просто. Як не дивно, банально незручно спалось, а саме в області шийного відділу хребта. Про те, як спати з комфортом та як вибрати подушку для сну, далі.

Чому нормальна подушка — запорука гарного сну

Подушка
Іноді варто переплатити, щоб зручно та гарно спати

В сучасному світі складно не проводити багато часу за смартфоном чи комп’ютером, нерідко в дуже незручній позі. З часом виникає дискомфорт в області шиї, і ми починаємо дізнаватись, в чому саме проблема.

Особисто я зрозумів, що не так важливо правильно сидіти, як зручно спати, тому задумався над тим, яку подушку вибрати.

Сон без подушки

Не варто. Сон без подушки негативно впливає на якість сну і заважає висипатися, в результаті чого ви з самого ранку відчуваєте втому і не можете продуктивно працювати протягом дня.

Коли ви спите на рівній поверхні матраца, порушується кровообіг мозку, в результаті чого він не отримує достатньо кисню.

Як вибрати подушку

Валик

Валикоподібна подушка, яка повторює форму під шиєю. Зручно, але не надто комфортно, якщо ви часто крутитесь уві сні.

Ортопедична

Розрекламована типова ортопедична подушка, як на мене, підходить меншості, особливо якщо ви рухаєтесь уві сні. Подушка правильно повторює форму під шиєю лише під час сну на боку.

Якщо ви раптом перекрутитесь і спатимете на спині певний час, можливе перетискання м’язів шиї, а також погіршення кровопостачання до мозку. Тому особисто я не рекомендую таку подушку.

Звичайна пухова

Найбільш правильна форма, особливо коли знаєш, як на ній спати) Потрібно самостійно правильно сформувати форму, яка повторить ортопедичну подушку (особливо під шиєю).

Якщо ви спатимете без зайвих рухів — така подушка виконає роль ортопедичної, якщо повертатиметесь — нічого, як мінімум, не перетискатиметься. Що важливо — ретельно підбирайте таку подушку, щоб вона повторювала форму та акумулювала її.

Нерідко на ринку з’являються варіанти, коли подушка більш нагадує пружину, а не те що спростить ваш сон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *