Просто блог, і нічого більше

Як правильно вибрати фотоапарат

Фотоапарат – невідємний девайс для людей, які люблять фотографувати, часто подорожують, або займаються фотозйомкою професійно. Ще десять років тому вибати фотокамеру було больш-менш просто, зараз же варіантів на ринку немало, і для того, щоб правильно вибрати фотоапарат, потрібно як мінімум розуміти особливості та характеристики актуальних моделей.

Які існують фотоапарати

Фотоапарати за своїми особливостями можна поділити на декілька типів.

Недорогі компактні

Дешеві фотокамери, які не виділяються громіздкими розмірами, а також приваблюють вартістю, дуже популярні. Характеризуються не найкращою якістю зйомки, проблемами із нічними кадрами. Чому? Насамперед, в таких девайсах ромір матриці бажає бути кращим, і саме через це камери будуть видавати хороший результат днем, та не надто увечері, або уночі.

Ультразуми

Вони виглядають набагато цікавіше, ніж згадані вище. Проте, майже єдиною характеристикою, яка доповнює «мильнички», є наявність гарного об’єктиву та зуму, що прямо впливає на збільшення у фотоапарату. Камери дорожчі, аніж згадані вище.

Зеркальні фотоапарати

Матриця – елемент конструкції фотоапарата, на який падає світло для подальшої обробки. Якщо на нього потрапляєдостатньо світла – результат буде значно якіснішим.

Виділяються гарною матрицею, а такж величиною пікселя в них. Саме завдяки цьому «поглинають» більші об’єми світла, ніж конкуренти із гіршою оптикою та матрицею. Характеризуються можливістю використовувати зйомний об’єктив.

Беззеркалки

Дорожчі, ніж зеркалки, а також більш надійні. Характеризуються можливістю використовувати зйомний об’єктив.

Який вибрати

Фотографу

Тут вибір схиляється до хорошої техніки. Очевидно, що варто буде підібрати хороший зеркальний фотоапарат, або беззеркалку.

Любителю, Туристу

Вам, як на мене, підійде хороша камера із недорогих моделей. Такою фотокамерою можна буде і знімати відео у хорошій якості, фотографувати, ну і вона не займатиме надто багато місця.

Якщо грошей більше, і ви відправляєтесь на північ фотографувати північне сяйво – купляйте гарну зеркалку/беззеркалку.

5/5