Як правильно вибрати фотоапарат ❓❓❓
ЦікавоОпубліковано: Теги:

Як правильно вибрати фотоапарат

Фотоапарат — невіддільний девайс для людей, які люблять фотографувати, часто подорожують, або займаються фотографуванням професійно. Ще десять років тому вибрати фотокамеру було більш-менш просто, зараз же варіантів на ринку немало, і для того, щоб правильно вибрати фотоапарат, потрібно як мінімум розуміти особливості та характеристики актуальних моделей. Далі постараюсь розібратись, як правильно вибрати фотоапарат.

Які існують фотоапарати

Фотоапарати за своїми особливостями можна поділити на декілька типів.

Недорогі компактні

Компактні камери недорогі та зручні

Дешеві фотокамери, які не виділяються громіздкими розмірами, а також приваблюють вартістю, дуже популярні. Характеризуються не найкращою якістю знімання, проблемами із нічними кадрами. Чому? Насамперед в таких девайсах розмір матриці бажає бути кращим, і саме через це камери будуть видавати хороший результат днем, та не надто увечері, або уночі.

Ультразуми

Ультразуми більші звичайних камер

Ультразуми виглядають набагато цікавіше, ніж згадані вище. Проте, майже єдиною характеристикою, яка доповнює «мильнички», є наявність гарного об’єктиву та зуму, що прямо впливає на збільшення у фотоапарату. Ультразуми також є доволі компактними та легкими.

Ультразуми зазвичай більш доступні з точки зору ціни, недзеркальні та дзеркальні фотоапарати, проте дорожчі звичайних недорогих камер. Тобто якщо для вас важливим фактором буде фотографувати далекі об’єкти, такі як літаки, птахи чи об’єкти архітектури, це ваш варіант.

Дзеркальні фотоапарати

Canon EOS 6D

Матриця — елемент конструкції фотоапарата, на який падає світло для подальшої обробки. Якщо на нього потрапляє достатньо світла — результат буде значно якіснішим.

Виділяються гарною матрицею, а також величиною пікселя в них. Саме завдяки цьому «поглинають» більші об’єми світла, ніж конкуренти із гіршою оптикою та матрицею. Характеризуються можливістю використовувати знімний об’єктив.

Беззеркалки

Дорожчі, ніж дзеркалки, а також більш надійні. Характеризуються можливістю використовувати знімний об’єктив.

Який вибрати

Фотографу

Тут вибір схиляється до хорошої техніки. Очевидно, що варто буде підібрати хороший дзеркальний фотоапарат, або бездзеркалку.

Любителю, Туристу

Вам, як на мене, підійде хороша камера із недорогих моделей. Такою фотокамерою можна буде і знімати відео у хорошій якості, фотографувати, ну і вона не займатиме надто багато місця.

Якщо грошей більше, і ви відправляєтесь на північ фотографувати північне сяйво — купляйте гарну дзеркалку/бездзеркалку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *