Дзудзило 🙂
Просто блог, і нічого більше
Цікаво Опубліковано: Теги:

Як отримати права на автомобіль та скільки це коштуватиме

Якщо ви досягли 18ти, або ось-ось станете повнолітнім, … ну або, як я – в своїх 20 вирішили отримати права категорії B – ця стаття для вас. Сьогодні розкажу, як отримати права на авто та яку суму грошей слід підготувати.

Далі про кожний із етапів.

Пошук автошколи

Мабуть, найпростіший етап на шляху до посвідчення водія. Оскільки я шукав школу в Києві, особливих проблем із цим не було: заклади буквально на кожному кроці, на один район їх декілька, при чому не виключення, якщо у вас під домом буде представництво, або клас автошколи.

Просто заходимо у Google та вводимо ключову фразу “автошколи {{тут ваше місто}}”. Підбираємо декілька топових, шукаємо відгуки про них на різних русурсах, а також порівнюємо ціни.

Нижче перелічена приблизна вартість на навчання по Києву:

  • Теорія: ~2000 грн
  • Практика: ~4000 грн
  • Подача документів у МРЕО: ~200 грн
  • Довідки тощо: ~300 грн

Теорія

Теорія, зазвичай, недорога, і проводиться в окремих класах, де ви зі своєю групою слухаєте лекції вчителя по одній із тем ПДР. У моєму випадку був хороший викладач, детально доносив інформацію на прикладах із життя. Хоча бувають і винятки.

Практика

Практика – справа індивідуальна. Тут все залежить від інструктора, а також того, “автомат, чи механіка?” Мені попався хороший інструктор, хоча практика показує, що часто людям не щастить, і їзда нагадує каторгу) У такому випадку рекомендую міняти інструктора, або шукати приватного.

Екзамен

Екзамен, зазвичай, здається із автошколою. Спершу ви повинні здати теорію (за комп’ютером – 20 питань, 2 помилки – на перездачу), а потім практику – водіння із вимогою виконати найбільш важливі “трюки”. На автодромі на Туполева це:гіркарозворот у 3 прийомипаралельне паркуваннягаражЇхати можна із інструктором, та без нього, у випадку чого, відноситимуться більш лояльно.

Отримання прав

Права отримуєте, коли все здано, і документи подані. Зазвичай в межах тижня можна приїжджати за ними.

5/5