Як отримати права на автомобіль та скільки це коштуватиме • Дзудзило 🙂
ЦікавоОпубліковано: Теги:

Як отримати права на автомобіль та скільки це коштуватиме

Якщо ви досягли 18-ти, або ось-ось станете повнолітнім, … ну або, як я — у своїх 20 вирішили отримати права категорії B – ця стаття для вас. Сьогодні розкажу, як отримати права на авто та яку суму грошей слід підготувати.

Далі про кожний з етапів.

Пошук автошколи

Мабуть, найпростіший етап на шляху до посвідчення водія. Оскільки я шукав школу в Києві, особливих проблем із цим не було: заклади буквально на кожному кроці, на один район їх декілька, при чому не виключення, якщо у вас під домом буде представництво, або клас автошколи.

Просто заходимо у Google та вводимо ключову фразу “автошколи {{тут ваше місто}}”. Підбираємо декілька топових, шукаємо відгуки про них на різних ресурсах, а також порівнюємо ціни.

Нижче перелічена приблизна вартість на навчання по Києву:

  • Теорія: ~2000 грн
  • Практика: ~4000 грн
  • Подача документів у МРЕО: ~200 грн
  • Довідки тощо: ~300 грн

Теорія

Теорія, зазвичай, недорога, і проводиться в окремих класах, де ви зі своєю групою слухаєте лекції вчителя по одній із тем ПДР. У моєму випадку був хороший викладач, детально доносив інформацію на прикладах із життя. Хоча бувають і винятки.

Практика

Практика — справа індивідуальна. Тут все залежить від інструктора, а також того, “автомат, чи механіка?” Мені попався хороший інструктор, хоча практика показує, що часто людям не щастить, і їзда нагадує каторгу) У такому випадку рекомендую міняти інструктора, або шукати приватного.

Екзамен

Екзамен, зазвичай, здається з автошколою. Спершу ви повинні здати теорію (за комп’ютером – 20 питань, 2 помилки — на перездачу), а потім практику — водіння із вимогою виконати найбільш важливі “трюки”.

На автодромі на Туполєва в Києві це: гірка, розворот у 3 прийоми, паралельне паркування, гараж. Їхати можна з інструктором, та без нього, у випадку чого, відноситимуться більш лояльно.

Отримання прав

Права отримуєте, коли все здано, і документи подані. Зазвичай в межах тижня можна приїжджати за ними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *