ЦікавоОпубліковано:

Чому пасажири хлопають після посадки літака

Коли вперше летів літаком, звернув увагу на аплодисменти під час м’якої посадки. Згодом цікавився, як з цим на заході, чи прослідковується схожа практика. Як виявилось, куди менше. Далі коротко про те, чи чують нас, пасажирів, пілоти після посадки чи зльоту, а також для чи потрібні узагалі аплодисменти.

Чому пасажири аплодують?

Посадка пасажирів на борт Boeing 737 Ryanair

У період розвитку авіації, коли літаки далеко не мали такої надійності як сьогодні, часті катастрофи та аварії викликали серйозні побоювання та занепокоєння серед пасажирів. Оплески стали своєрідним виразом радості та подяки екіпажу за безпечний переліт.

Є різне ставлення до цього. Особисто я вважаю, що це доволі гарна практика, незалежно від того, почують вас пілоти, чи ні.

Чи чують пілоти аплодисменти пасажирів?

Щодо пілотів, то в більшості випадків вони не мають можливості чути оплески пасажирів. В момент посадки та пробігу вмикається реверс, що викликає суттєвий шум в кабіні. Також в кабіні екіпажу доволі гарна звукоізоляція. Однак в деяких випадках, особливо в кабіні менших літаків, де пілоти знаходяться «впритул» до пасажирів, аплодисменти все ж «доходять» до отримувача.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *