Дзудзило 🙂
Блог про авіацію та все інше
SEO Опубликовано: Теги:

SEO оптимізація окремої сторінки на сайті

Коли ви маєте намір просувати свій сайт у видачі пошукових систем, необхідно замислитись про SEO-оптимізацію ресурсу. Сьогодні поговоримо про оптимізацію окремої сторінки на сайті.

Що необхідно взяти до уваги?

Далі обговоримо основні моменти при оптимізації сторінок веб-русурсів.

Метадані

SEO оптимізація сайту

Всередині секції <head> веб-сторінки міститься необхідна пошуковику інформація, яка краще йому допоможе зрозуміти, про що ваш сайт, і як його в перспективі ранжувати серед «аналогів». Отож, надавайте перевагу таким метаданим, як <title>, <description>, вони найбільш вагомі для пошукових систем. Що стосується метатега <keywords> – не використовуйте його. Google у 2009 році перестав його юрати до уваги при ранжуванні, а Yandex не особливо враховує цей тег, і серйозно відноситься до переспаму ключовиками.

Перелінковка

Перелінковка на сайті при оптимізації та її важливість

Правильна внутрішня перелінковка – не менш важливо в SEO. Якщо ви грамотно розподілите «вагу» між сторінками, це дасть можливість пошуковій системі правильно зрозуміти, яку сторінку потрібно розмістити вище, між сторінками вашого ж сайту, а також допоможе правильно сформувати ряд швидких посилань, які розміщуються під головною сторінкою сайту у результатах пошуку.

Швидкість завантаження сторінки

Швидкість завантаження сторінки сайту

На момент 2017го року Інтернет став по справжньому мобільним. Google навіть створив окремі алгоритми для ранжування сайтів для мобільної видачі. Старайтесь якомога краще оптимізувати свій сайт, і це допоможе йому при ранжуванні.

Перевірка швидкості завантаження сторінки сайту: https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/

Відсутність зайвих фреймів/flash-елементів

Не вставляйте flash – елемени, або зайві iframe – теги, що міститимуть «сайт в сайті». Вони лише завантажуватимуть сторінку, зменшуватимуть час провантаження.

Хоча, код adsense на сайті, або подібні «авторитетні» фрейми, вдало оптимізовані, тому винятки все ж є.

Мусор в html-коді

Старайтесь створювати семантичний, чистий і небагаторівневий HTML-код. Це допоможе пошуковику краще зрозуміти, де основна інформація, а також, яку інфу слід виділити по-іншому при ранжуванні. Також валідатор розмітки скаже вам «спасибі»)

Семантичний код

Пишіть семантичний код на Frontend’і. Це значно покращить степінь розуміння пошуковою системою сторінки і вашого сайту в цілому. Використовуйте теги HTML5 якомога частіше, а також застосовуйте спеціальну розмітку від Opengraph, чи Schema.org .

Мікророзмітка

Остання створена за підтримки компанії Google, перша – Facebook, і обидві використовуються при «розпізнаванні» тексту.

Ресурси:

Ключові слова

Ключові слова на сайті

Пдібирайте вдало ключові слова, на основі яких писатимете текст. Не ті, що всередині мета-тегу <keywords>(останні взагалі не рекомендую використовувати), а слова, або фрази які Google чи Яндекс використає для визначення релевантності та авторитетності сторінки.

Унікальний контент

Запам’ятайте: неунікальний контент вб’є згодом сайт. У кращому випадку його авторитетність стрімко упаде, і повернути її буде коштувати не один тиждень.

“Зручний”, структурований контент

Пишучи текст, діліть його на абзаци, додавайте зображення, при цьому старайтесь не перевантажувати сторінку зайвим «тяжким» матеріалом(а-ля flash , картинки вагою 5Мб тощо).

Оптимізуйте зображення

Зображення – не лише море біт інформації, представленої у вигляді JPG, чи PNG. Це ще одна можливість вписати теги <title>, чи <alt> , що допоможуть знайти ваш сайт серед сервісів картинок систем пошуку.

Невидимий контент

Невидимий контент на сайті

Часто розробники старались обхитрити пошукові системи, ховаючи заспамлений текст засобами CSS. Зараз вам це не вдасться: обманите лише себе. Бот Гугла уміє бачити ваші стилі, і він зрозуміє, коли ви його стараєтесь обвести навколо пальця.

Реклама

Якщо ваш портал відвідує менше 200 унікальних відвідувачів за день – немає сенсу його завчасно монутизувати. Оптимізовуйте все, сказане вище, і лише, піднявши сайт догори, грамотно монетизуйте його.

Обєм тексту

Старайтесь не писати короткі тексти менші за 2000 символів.

Але: пам’ятайте, що оптимізований текст «довжиною» 2000 символів куди краще потоку думок на 8 тисяч.

Посилання

Не бійтесь зовнішніх посилань на авторитетні ресурси вашой або схожої тематики: вони лише допоможуть Гуглу/Яндексу підвищити релевантність матеріалу на порталі, а також підвищать авторитетність сайту.

Соціальна активність

Соціальна активність на сайті

В міру використовуйте кнопки соціальних мереж, вони збільшать можливість розповсюдження вашої статті серед аудиторії.

Висновок

Ортимізація сайту – надзвичай важливі дії при просуванні сайту. Старайтесь застосовувати все, сказане вище, і очікуйте хороших результатів! А своїми думками діліться в коментарях.

4.8/5