Поради Опубліковано: Теги:

Як вивчити англійську мову початківцю

Як вивчити англійську мову, якщо ви її лише час від часу чуєте по ТВ чи від спонтанних іноземців? Питання доволі просте, і в той самий час складне, адже підходів до вивчення англійської є чимало. Базуючись на власному досвіді постараюсь відкрити очі на всі перешкоди та проблеми при вивченні англійської, а також допомогти вам вивчити мову як слід та у найкоротший термін.

З чого почати

У вивченні іноземних мов найважливіше – розпочати

Ну припустимо, що ви все-таки вирішили приступити до вивчення англійської мови. Та от постає завдання: з чого саме розпочати вивчати іноземну?

Моя відповідь: з англомовного середовища. Постарайтесь переглянути один-два відомі вам фільми чи ролики на Ютубі англійською. Цього буде достатньо для маленької асиміляції в те, що в майбутньому буде вас під силу.

І лише після цього беріться до розгляду основних понять, часів та правил формування реплік. При цьому регулярно переглядайте ролики таких каналів як EngVid, наприклад.

Розвивайтесь

Якщо справа стосується вивчення будь-якої іноземної мови, у нашому випадку, англійської — не зволікайте, не засиджуйтесь за вивченням одного і того ж, більше спілкуйтесь, розвивайте комунікативні навички, шукайте курси, на яких є можливість поспілкуватись із native-спікерами англійською мовою.

Слухайте музику англійською

Серйозно, більшість пісень не просто красиві за звучанням, а також мають глибокий сенс. Послухайте тільки всесвітньовідомий Queen разом із Фредді Меркурі – зрозумієте, скільки було влито глибини автором.

Коли дивитесь відеоматеріали(кліпи) на Ютубі — вмикайте субтитри: це допоможе вам сприйняти пісню, не зважаючи на сленг чи манеру вимови автора.

Спілкуйтесь

Провчившись у школі 11 років та просидівши у ВУЗі три, можу з упевненістю сказати, що сенсу із цього доволі мало. Для якісного вивчення та вдосконалення навичок із говоріння необхідно асимілюватися нехай в псевдо-native середовище.

Знайдіть однодумців, людей, які також мають намір освоїти мову — це вам допоможе у майбутньому нормально розмовляти з людьми — а все інше досягти буде дуже просто.

Впевнений, що для кожного не буде проблемою виділити хоча б хвилинок 10-15 для вивчення та практики англійської в день. Ефективно, до речі, практикувати іноземну вранці, ймовірність якісного запам’ятовування у рази зростає. Успіхів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *