Поради Опубліковано: Теги:

Що взяти з собою в гуртожиток

Якщо ви тільки-но закінчили школу, і вирішуєте, що взяти з собою в гуртожиток — ця стаття для вас. Я, враховуючи свій досвід проживання в гуртожитку постараюсь коротко розказати, що знадобиться, а про що слід забути одразу.

сумка
в гуртожиток хочеться взяти все і одразу, але не варто спішити

Постіль

Вам, можливо, запропонують якесь дрантя, та, швидше за все, воно вам не надто сподобається. Тому візьміть свою постіль, так безпечніше.

Посуд

Пропоную взяти найбільш необхідне: тарілка, ложка, вилка, чашка, і, якщо плануєте готувати — сковорода та каструля. Крім цього бажано взяти гарний кухонний ніж.

Рушник

Бажано брати їх 2, адже буває по-всякому: один сушиться, або його просто вкрали.

Засоби гігієни

Тут бажано брати все, чим користуєтесь вдома. А саме зубну щітку, шампунь, гель для душу та мочалку (за бажанням). Також бажано взяти одноразові станки, або постійний, якщо надаєте перевагу.

Одяг

Не переборщіть з одягом. Багато брати, як показав досвід, не слід. Очевидно, ви щось придбаєте у майбутньому уже на новому місці дислокації.

Парасоля

Візьміть хорошу парасольку. Повірте, знадобиться.

Їжа

Не раджу брати з собою багато їжі. Це лише зайвий вантаж у сумці, які й так будуть нелегкими. Я от, наприклад, після першої ручного доставлення їжі перестав займатись цим.

Техніка

Ноутбук, телефон, фотоапарат і все, чим користуєтесь. Ну і звісно… будьте пильні, крадіжки трапляються.

Висновок

Не беріть багато речей до гуртожитку, підходьте до справи збору сумки розумно — так і місця більше — і менше клопоту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *