ПодорожіОпубліковано: Теги:

Які місця світу варто відвідати кожному

Привіт. Хотілось би висвітлити всі свої ідеї щодо того, куди варто поїхати кожному, не важливо, де ти та скільки грошей у кишені. Скажу одразу: не у всіх висвітлених внизу місцях мені вдалось побувати, не у достатньому об’ємі я деякі з них оцінив, однак, саме вони очолили список тих країн та континентів, де необхідно побувати.

Австралія і Нова Зеландія

Сіднейський оперний театр
Сіднейський оперний театр

Австралія — континент-країна з багатою культурою, елегантною архітектурою, величними пейзажами та унікальною дикою природою. Міста Мельбурн, Сідней та Перт ваблять розвагами, музеями, нічним життям. Великий Бар’єрний риф, евкаліптові ліси та Outback дарують незабутні враження.

Нова Зеландія — країна дикої краси з величними горами, смарагдовими пагорбами та кришталево чистими озерами. Помірний клімат, гостинність людей та різноманіття розваг роблять її раєм для мандрівників.

США та Канада

Міст Золота Брама
Міст Золота Брама (Golden Gate Bridge) у Каліфорнії

США — країна, що символізує свободу, демократію та можливості. Сьогодні ця країна залишається символом великих можливостей та інновацій, приваблюючи людей з усього світу своїм енергійним способом життя та різноманітністю культур.

Канада — це певний оазис на помірних широтах з великою частиною незаселених земель. Вона відома своєю природною красою, гірськими ландшафтами та чистими водоймами. Країна славиться своєю міжкультурною толерантністю та прогресивними законами, які захищають права всіх її громадян. Особисто я Канаду вважаю такою собі більш «соціальною» версією США.

ПАР

Кейптаун
Кейптаун — друге за чисельністю населення місто ПАР

Південно-Африканська республіка (ПАР) — держава, історія якої здивує, зворушить та сколихне тему расизму, а також непорозумінь між людьми. Тут, опісля колонізації була створена гнітюча система поділу людей, згідно з расами: темношкірі при цьому принижувались у правах, смуглі дещо менше, а білі були за знать.

Зараз же сценарій зворотній: після політики Нельсона Мандели білим стало більш складно зживатись із темношкірими, вони опустились у правах, а от темні — стараються осідлати надбане за усі роки апартеїду. Поки це їм не надто вдається…

Африка

Зебри
Зебри, Ngorongoro Conservation Area, Танзанія

Особисто завжди хотілось відвідати декілька цікавих країн нижче Сахари. Сумніваюсь, що вдасться, та кардинальна відмінність від нового світу вабить, як мінімум це привід обдумати цінність життя, матеріального тощо.

Росія

Камчатка
Корякський вулкан на Камчатці

У Москві я був, і, як-не-як, там все велично, красиво та «по багатому». Та хотілось би більше побувати на Далекому Сході, на Сахаліні, Камчатці, природа там дивовижна.

Скандинавія

Троннгейм
Троннгейм — місто в Норвегії, третє за населенням у країні

Так склалось, що землі вікінгів стали місцем зародження позитивних інститутів у скандинавських державах. Це одна з причин, подивитись на дещо «інше» життя. Інша, і, мабуть, значно важливіша — природа. Норвезькі фйорди, Лапландія та Північне сяйво — казка, у яку слід заглянути кожному.

Фарерські острови, Ісландія

Фарерські острови
Фарерські острови

Фарери — холодні, красиві та незаселені. Ісландія — ще одне царство фйордів, гейзерів та високих цін) Однак там красиво.

Японія та Китай

Кіото
Кіото, Японія

Просто культури, що відрізняються. Темпи японців — дивина, історія Китаю — вабить.

ОАЕ

Дубай
Дубай, ОАЕ

Як-не-як, арабська держава, що інвестує накопичені гроші в туризм, іноземні акції та росте, Дубай, Абу-Дабі — одні із найбільш молодих мегаполісів, а це також стимул заглянути туди.

Сінгапур

Сінгапур
Сінгапур

Наслідок діяльності Лі Куан Ю, або просто реформація політичних інститутів радикальним чином – Сінгапур. Держава/місто без ресурсів, яка дивує.

Антарктида

Антарктида
Антарктида

Просто континент, де все біле, холодне та дивне. Чому б туди не податись хоч раз?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *