Подорожі Опубліковано: Теги:

Які місця світу варто відвідати кожному

Привіт. Сьогодні хотілось би висвітлити всі свої ідеї щодо того, куди варто поїхати кожному, не важливо, де ти і скільки грошей у кишені. Скажу одразу: не у всіх висвітлених внизу місцях мені вдалось побувати, не у достатньому об’ємі я деякі з них оцінив, однак, саме вони очолили список тих країн, де необхідно з’явитись.

Австралія і Нова Зеландія

оперний театр у Сіднеї
оперний театр у Сіднеї

Австралія – країна-континент, яка для більшості є маловідомою. Розташована в північній півкулі, недалеко на південь уже Антарктида. Країна-навпаки, як її іще часто називають, увібрала в себе усі позитивні інститути її колонізатора – Англії, і помістила їх в новий світ. Суспільство живе простим, не затуманеним життям, насолоджуючись усім навкруги. Мельбурн, Сідней, Перт та винятково чарівна природа змусить затриматись. Нова я Зеландія – царство незайманої природи, що покрила більшу частину острова. Країна із помірним кліматом та простим відношенням до життя.

США та Канада

Нью-Йорк
Нью-Йорк

США – виникли завдяки бажанню бути незалежними, а також жити в світі, де закон передусім, а права окремої людини вище будь-чого матеріального.

Канада – певний оазис на помірних широтах із великою частиною незаселених земель.

ПАР

Йоханнесбург
Йоханнесбург. Тут не зовсім безпечно, якщо ти білий

Південно-африканська республіка – держава, історія якої здивує, зворушить та сколихне тему расизму, а також непорозумінь між людьми. Тут, опісля колонізації була створена гнітюча система поділу людей, згідно їх рас: темношкірі при цьому принижувались у правах, смуглі дещо менше, а білі були за знать.

Зараз же сценарій зворотній: після політики Нельсона Мандели білим стало більш складно зживатись із темношкірими, вони опустились у правах, а от темні – стараються осідлати надбане за усі роки апартеїду. Поки це їм не надто вдається…

Африка

леопард
леопард

Особисто завжди хотілось відвідати декілька цікахвих країн нижче Сахари. Сумніваюсь, що вдасться, та кардинальна відмінність від нового світу вабить, як мінімум це привід обдумати цінність життя, матеріального тощо.

Росія

Корякський вулкан
Корякський вулкан на Камчатці

У Москві я був, і, як-не-як, там все велично, красиво та «по багатому». Та хотілось би більше побувати на Далекому Сході, на Сахаліні, Камчатці, природа там вражаюча.

Скандинавія

Норвегія
Норвегія

Так склалось, що землі вікінгів стали мічкем зародження позитивних інститутів у скандинавських державах. Це одна з причин, подивитись на дещо «інше» життя. Ішна, і, мабуть, значно важливіша – природа. Норвезькі фйорди, Лапландія та Північне сяйво – казка, у яку слід заглянути кожному.

Фарерські острови, Ісландія

Фарерські острови
Фарерські острови

Фарери – холодні, красиві та незаселені. Ісландія – ще одне царство фйордів, гейзерів та високих цін) Тим не менше, там красиво.

Японія та Китай

Токіо
Токіо

Просто культури, що відрізняються. Темпи японців – дивина, історія Китаю – вабить.

ОАЕ

Дубай
Дубай

Як-не-як, арабська держава, що інвестує накопичені гроші в туризм, іноземні акції та росте, Дубай, Абу-Дабі – одні із найбільш молодих мегаполісів, а це також стимул заглянути туди.

Сінгапур

Сінгапур
Сінгапур

Наслідок діяльності Лі Куан Ю, або просто реформація політичних інститутів радикальним чином – Сінгапур. Держава/місто без ресурсів, яка дивує.

Антарктида

Антарктида
Антарктида

Просто континент, де все біле, холодне та дивне. Чому б туди не податись хоч раз?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *