Просто блог, і нічого більше

Яке місце в літаку краще вибрати

Якщо у вас є можливість вибрати місце в салоні літака самотужки – це надзвичай круто, адже таким чином можна підібрати для себе ідеальний варіант. Отож, яке місце в салоні слід вибирати.

По вертикалі

Finnair Airbus A320
Airbus A320 авіакомпанії Finnair

Перереду

Передні місця користуються популярністю, так як розташовані близько до туалету, зазвичай характеризуються достатнім місцем для ніг, а також, близькістю до бортпровідників та їжі. Проте, за часту при посадці надається перевага мамам із дітьми. Для людей, які хочуть насолоджуватись картинкою в ілюмінаторі, це козирну зона, так як крило та двигун майже не видно. Те ж стосується тих, хто хоче відзняти політ.

Посередині

Місця не виділяються жодними «пляшками». Хіба що наявністю місць коло аварійних виходів, де, зазвичай, чимало площі для ніг.

Ззаду

Позаду буде не менш комфортно , окрім цього, у випадку низької завантаженості літака, може трапитись так, що ваших сусідів не буде, а це + 1/2 місця для вашого комфорту.

По горизонталі

салон літака
салон Boeing 737NG

Варіантів сісти по горизонталі безліч. По-перше, це залежить від літака: широкофюзеляжні вам дадуть ще плюс один ряд по центру, вузько- – 2 ряди.

Так ось, якщо вам «дісталось» місце в центральному ряду – непогано, та там добре лише тим, хто хоче гарно долетіти, без мультиків у віконці. Проте, зазвичай, у великих літаках встановлюють систему розважання для пасажирів, що не дасть вам заскучати.

Тепер про 3 найбільш часті випадки: коло ілюмінатора, коло проходу, між сусідами в ряду

Коло ілюмінатора

Тут, як на мене, найбільш круто, адже, перш за все, справа віконце, по-друге, ніхто не штовхатиме із проханням дати місце, щоб вийти.

Між сусідами

Тут все, як і в автобусі: може бути тіснувато, і вас, вочевидь, потурбують.

Коло проходу

Тут круто, якщо ви любите подорожувати по салону, ну або знаєте, що обов`язково «приспічить».

Де безпечніше

Згідно із статистикою, люди, що потрапляють в авіакатастрофу, і виживають опісля, сиділи у задній частині фюзеляжу.

5/5