Подорожі Опубліковано: Теги:

FlixBus у Європі – мій відгук

По західній та центральній Європі щодня курсують автобуси відомої компанії-перевізника FlixBus. Про те, які плюси, вартість та недоліки у перевізника розкажу далі.

FlixBus існує з … року, як зручний спосіб подорожувати по Європі. Особисто для мене це щось на кшталт «автобусного Uber», або «дорожнього лоу-костера», який себе виправдав на землях Польщі, Чехії, Німеччини, Швеції та інших держав…

Коротко про поїздку

Оскільки мені довелось їхати до Ґданська із Бидгоща, вибрав флікс як оптимальний варіант, адже вартість квитка підкупила: за більше 2х годин їзди заплатив близько 2х Євро, що просто лампово, порівняно із «схожими» в Україні.

Додаток

По хорошому здивував зручний додаток, у якому можна з легкістю відслідкувати положення транспорту. У випадку запізнень вам прийде нагадування в смартфоні, і, наприклад, можна буде не поспішати на автостанцію, як це було у мене.

Відслідковування руху автобуса в додатку

Автобуси

Автобуси з фірмовою символікою, чисті та нові, як мені здалось. Фірми Volvo. Усередині також все зручненько, крок крісел суттєвий, і, можливо, більший, аніж у деяких лоу-костерів

салон автобуса Flixbus
салон автобуса Flixbus

Висновок

Як на мене, сервіс є ідеальним варіантом доповнити подорож автобусним стикуванням, якщо літак не завжди прилітає в бажане місце. Отож, мій вердикт – рекомендую!)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *