Автобусні тури по Європі: як підготуватись та що потрібно пам'ятати • Дзудзило 🙂
ПодорожіОпубліковано: Теги:

Автобусні тури по Європі: як підготуватись та що потрібно пам’ятати

Автобусні тури – прекрасний спосіб за лімітований час побачити декілька держав, окунутись в побут людей, ознайомити із ним своїх дітей, або, що також імовірно, вдало відпочити.

Як відбувається поїздка

Подорож автобусом – не політ літаком, де окрім реєстрації в аеропорту немає жодних складнощів.

Це, насамперед, складна підготовка туроператора зі сторони організатора, та виконавця, з вашої. Чому так? Перш за все, потрібно підготувати чималий обсяг документів, які регламентовані законодавством як вашої – так і держав, куди вирушаєте. Про це далі.

Підготовка до туру

Берлін
автобусний тур, Берлін, вільний час

Підготовка важлива у будь-якій справі: чи то ремонт у квартирі, планування інфраструктури у місці, так і подорож автобусом.

Документи

Потрібно зібрати документи, серед яких:

  • закордонний паспорт
  • довідка з місця роботи, або навчання
  • віза, якщо потрібна
  • документи на дитину, якщо їде батько/мати із дитиною(довіреність тощо). Якщо обоє батьків – довідка не потрібна

Це лише загальний список. Про все детально вам підкажуть у турфірмі.

Інші речі

Також готуємо найбільш необхідні речі, а саме: фотоапарат, смартфон, ноутбук та усе інше, що, як вам здається, стане у нагоді.

Пам’ятайте: не слід брати багато речей! По-перше, у поїздці, швидше за все, ви не так довго, а по-друге, зекономте місце на сувеніри додому. Я от, наприклад, беру маленький рюкзак із найбільш необхідним, а також дорожню сумку з одягом, яка наполовину порожня.

Збір людей

Приїжджаємо до місця збору, ваш зустрічає гід, що супроводжуватиме команду. Він звірить усі дані та запропонує сісти в автобус.

Сам тур

паром
автобусний тур, подорож паромом по Скандинавії

Тур, зазвичай, тривала подорож по асфальту із компанією таких же, як і ви. Будьте готові до нічних переїздів, неможливістю зручно поспати та станом жувачки. Та це не завжди. Нерідко самі переїзди веселі, компанії подорожувальників дружні, а екскурсії цікаві.

Повернення

Повернення завжди засмучує. Особливо коли день тому ти бачив славний Берген, або закусував німецьке пиво баварськими сосисками на Октоберфесті. Та варто це.. прийняти. І зробити висновок. Як на мене, саме такі поїздки є плацдармом для певного армагедону свідомості, коли задумуєшся «А може в моєму житті щось не так», чи «чому я живу на засраній місцевим бидлом Борщазі?

Вартість поїздки

Нижче пропоную детальний список із середньої вартості на поїздку, керуючись даними туроператора «Аккорд тур»

  • на 3-4 дні: 200-300€
  • на 5-6 днів: 300-500€
  • на тиждень-два: 500-1000€

Куди краще поїхати

Як на мене, найбільш цікаві поїздки надовго, так як це передбачає перебування в певному місці не лише декілька годин, або ніч, а 2 дні, або навіть і больше. По напрямках – це залежить від того, де ви уже були до цього. Якщо відвідали декілька країн ближнього зарубіжжя – пропоную поїхати:

  • в Скандинавію – в Норвегію, Швецію, чи Данію,
  • на Західне побережжя Європи – в Португалію, Іспанію, Нідерланди чи Бельгію.

Що потрібно пам’ятати

Аналізуйте пропозиції турфірми

Старайтесь розуміти, що тури зазвичай доволі недорогі, тому «наживаються» на вас, скоріш за все, в процесі поїздки. Це будуть екскурсії, пропозиції а-ля «поїхати в інше місто подивитись на музеї(теж за додаткову плату».

Харчування

У вартість поїздки не входять обіди, чи вечері в готелях. Тому потрібно взяти зайвих 100-200 Євро, що вам бедуть «на еду»

Дорога

Їхати доведеться довго, тому, якщо ви складно переносите дорогу, або хворієте морською хворобою, підготуйтесь перед поїздкою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *