Цікаво Опубліковано: Теги:

Як проходить реєстрація в аеропорту

Так як доводиться нерідко подорожувати повітрям, вирішив провести певний лікбез для людей, що подорожують літаком, а саме розказати про те, як проходить реєстрація в аеропорту.
Розгляну в якості прикладу авіарейс із Києва до Варшави авіакомпанією WizzAir.

Прибуваємо в аеропорт

До аеропорту, краще за все, з’явитись завчасно. По-перше, так ви матимете чимало часу на вирішення форс-мажорних ситуацій, і, по-друге, зможете цікаво провести час, спостерігаючи за літаками, ну або цікавими штуками в Duty Free.

Початок реєстрації

реєстрація в аеропорту "Київ"
реєстрація в аеропорту “Київ”

Реєстрація починається за 2-3години до вильоту, а у випадку тривалих перельотів – за значно більше часу. При цьому ви стоїте у довгій(або ні) черзі на здачу багажу та отримання спеціального посадкового талону.

Важливий пункт: якщо подорожуєте лоукостом, свій boarding pass, в ідеалі, роздрукувати, адже у випадку Wizz Air, чи Ryanair, у вас можуть попросити 10€ за це, або і більше.

Проте, якщо у вас під руками смартфон, раджу використати усі його можливості, а саме приготувати спеціальний посадковий, що можна згенерувати в додатку авіакомпанії. В IOS це, наприклад, виглядає ось так: (стандартний додаток “Wallet”)

Паспортний контроль

Опісля вас запросять пройти в зону паспортного контролю, де поацівник митниці попросить ваш паспорт та поставить відповідну позначку, звіривши достовірність даних.

Зона вильоту, Duty Free та гарний вид на перон

Duty Free в аеропорту "Київ"
Duty Free в аеропорту “Київ”

Коли ви пройшли усі згадані вище перевірки, потрапляєте на останню сходинку перед входом в літак – зону вильоту.

Тут можна:

  • Погуляти, споглядаючи на літаки на пероні
  • Відвідати Duty Free
  • Поїсти
  • Відпочити

Посадка на літак

посадка на літак в аеропорту "Київ"
посадка на літак в аеропорту “Київ”

Через певний час вас запросять до гейту(виходу) на посадку. Це буде або вихід через телескопічний трап, або нетривала дорога автобусом до повітряного судна, ну або нетривалий пішохідний шлях. Перед виходом у вас попросять boarding pass, зірвуть з нього основну частину та побажають приємного польоту.

всередині літака Airbus A320
всередині літака Airbus A320

Ось так відбувається реєстрація на літак в аеропорту. Якщо виникли якісь питання, відповім в коментарях. Дякую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *