Дзудзило 🙂
Блог про авіацію та все інше
SEO Опубліковано: Теги:

Чому мій сайт погано індексується

Сьогодні доволі розповсюджена проблема поганої індексації сайту, і не завжди вона властива новоствореним інтернет-ресурсам. Впевнений, і у вас не раз виникало питання “Чому мій сайт погано індексується”. Повірте, на це достатньо причин, і сьогодні ми розглянемо декілька з них, що, як на мене, є основними.

У вас крадуть контент

Я вирішив написати про це спочатку, адже зі мною траплялась така ж трабла: на новоствореному сайтику лежало декілька статей, над якими я активно працював. Для того, щоб отримати хоч якісь зворотні посилання, піарив сайт по більш менш адекватних ресурсах-мільйонниках. Ну отримав я посилання.

Та разом з ними і якогось злодюгу, який на свій сайт із вищою довірою від пошуковиків почав заливати мої новостворені матеріали. Довго не розумів, у чому ж проблема, поки не вирішив перевірити індекс на мої ж статті. І що я побачив?

А те, що мої статті в ТОПі, але, звісно ж, не під моїм доменом-немовлям. Ситуацію вдалось владнати, надавивши на власника і його хостера.

Тому, робіть все, щоб такої *уйні не трапилось і з вами, а саме створіть профіль у Твіттер, використовуйте перевірені сервіси кросспостингу, або замовте відповідну послугу.

Ви грабіжник, але більш дурний, ніж згаданий вище

Так ось, якщо ви вирішили вкрасти контент із якого-небудь “Кинопоиска” і з подивом “палите” на панель вебмайстера, не розуміючи, чому немає нічого в індексі — не сумнівайтесь, там нічого і не буде. Аще варто чекати прилив фільтрації з боку пошуковиків — зовсім скоро вас опустять ще нижче.

Ваш сайт достатньо молодий

Також розповсюджена проблема. Якщо ваш сайт тільки з’явився на світ, то це підстава для нехорошої індексації. Додайте його в панель вебмайстра Google, Yandex і ще там кудись, якщо забажаєте. Утворіть декілька зовнішніх посилань, які згодом допоможуть при правильній індексації ресурсу.

Отож, якщо ваш сайт має мало або погано написаного контенту, пошукові системи можуть вважати його менш цінним для користувачів. Створюйте унікальний, корисний та оригінальний контент, щоб привернути увагу пошукових систем.

Санкції пошуковиків

Якщо ви використовуєте старий домен, або просто “фальшивите” в плані роботи над ресурсом — це яскраві підстави для попадання під злючі фільтри пошуковиків.

Тому рекомендую брати новий домен, або перевірений відповідним чином. Ну і, звісно, обманути систему, за яку відповідає штат висококваліфікованих Full-Stack’ів відповідними знаннями вам буде складно, погодьтесь.

Помилки технічного характеру

Технічні проблеми, а саме неправильне налаштування файлу robots.txt, неправильні редиректів, повільний час завантаження сторінок або проблеми з доступністю для пошукових роботів, можуть вплинути на правильну індексацію.

Висновок або чому все так погано

Все чудово, якщо ви зайшли сюди з метою знайти відповідь. Впевнений, ви знайшли те, що хотіли. Я в свою чергу із цією статтею відкриваю нову рубрику “SEO оптимізація” на даному блозі. Пишіть щось в коментах, питайте мене — старатимусь відповідати швидко.