Як дешево подорожувати Україною та світом • Дзудзило 🙂
ПодорожіОпубліковано: Теги:

Як дешево подорожувати Україною та світом

Подорожі, як на мене – те, що повинно бути складовою життя кожного, адже це, насамперед – пізнання нового. Чи то життя іноземців, їх звичаї та побут, чи розуміння того, що “варто би щось змінити у себе”. Сьогодні поділюсь досвідом, як дешево подорожувати Україною та світом.

Транспорт

літак

Як літати недорого

Сфера авіаперевезень уже не та, якою була ще років 50 тому: конкуренція більша, авіакомпанії пропонують знижки, зародилась сфера лоу-кост перевезень. На даний момент як в Україні, так і за кордоном можна дешево купити квитки на літак, якщо зробити це за великий термін до польоту. Також можна комбінувати рейси, літаючи транзитом, що також зачасту вийде дешевше, особливо в Європі та США.

Отож, білети шукаємо на сайті kiwi.com, і на всякий ще переглядаємо aviasales.ru

Як їздити недорого

Поїздом

Для того, щоб подорожувати поїздом дешево, потрібно завчасно придбати квиток. Так можна і зекономити, і віднайти найбільш зручні місця у вагоні.

Автобусом

Існує багато сервісів, які пропонують дешеві білети на поїзд. Також часто влаштовуються акції від перевізників, пропонуються промокоди та знижки на рейси.

Окрім сказаного вище, існують подібні лоукост-авіакомпаніям лоукост перевізники автобусом. Flixbus, наприклад, європейський аналог популярного в Україні сервісу Busfor. Між іншим, Flixbus нещодавно також “зайшов” в Україну. Дешево поїхати до Польщі із Львова та Києва допоможе Ewe.

Автостоп

Безкоштовний варіант для подорожей. Тут порад мало, потрібно просто спробувати.

Житло

будинок

Квартира

Квартиру шукаємо на Airbnb.

Готель

Готелі потрібно шукати на сайтах-консолідаторах, таких як booking.com, які пропонують ринкову вартість із врахуванням незначної комісії. Якщо підписатись на оновлення сервісу, часто можна отримати цікаві пропозиції про знижки від готелів.

Хостел

Хостели також знаходимо на букінгу.

Каучсерфінг

Каучсерфінг – чудовий спосіб жити безкоштовно, а також знайомитись із цікавими людьми. Тут, звісно, без соціальних навичок складно, адже необхідно буде ладнати із господарем житла, де проживатимете.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *